O nás

Milý čtenáři ..
.. jen tak na úvod, pár slov o tom, proč jsme se rozhodli založit blog.

Protože jsme mladí a moderní lidé, protože jsme vyznavači zdravého životního stylu, protože rádi vaříme a jíme a protože rádi zkoušíme nové věci. Nejsme sice vegetariáni, nejsme ani vegani, ani frutariáni, makrobiotici, bezlepkáči, bezlaktózáci, paleo, raw, breathariáni… ale baví nás to všechno zkoušet. Hlavně to breathariánství. Ale hlavně proto, že chceme informovat a inspirovat zákazníky našeho e-shopu jimdobre.cz. formou článků, receptů a návodů, jak se dají použít různé produkty a suroviny a co je jejich hlavním přínosem pro nás, vyznavače toho zdravého lajfstajlu.

  Jsme česká potravinářská společnost EKOPRODUKT spol. s.r.o., která vznikla v roce 1992 a původně se zabývala převážně výrobou a prodejem sójových produktů. Mezi naše hlavní výrobky stále patří tekutá ochucovadla bez glutamátu, jako např. sójová omáčka, worcesterová omáčka, polévkové koření, sladká chilli omáčka, Teryiaki marináda a další.
Mezi naše další výrobky patří instantní polévky, těstoviny, hotová bezmasá jídla, sušené mořské řasy, sójové extrudáty, mouky apod.
Naším cílem je vyrábět kvalitní potravinářské výrobky, proto žádný z našich produktů neobsahuje chemické konzervanty nebo glutamát. Samozřejmostí je pro nás také používání geneticky nemodifikovaných plodin ve výrobě.

protože máme rádi taky dobré pití, tak jsme před pár lety začali vyrábět Cider Eden, za pár týdnů začneme prodávat květové a ovocné limonády a již od roku 2004 vaříme v našem minipivovaru Richard luxusní pivo.